Prime

OBJEV DOKONALOST

Představ si garážová vrata nové generace. Vrata, která nejsou transformací dosavadních řešení, ale tvůrčím výsledkem hledání rovnováhy mezi moderní technikou, kvalitou, bezpečností a designem.

Taková jsou vrata PRIME. Inovativní, propracovaná v každém detailu, odrážejí vaše potřeby ještě než je pojmenujete. Jsou to plně vybavená a kompletní automatická vrata, díky kterým máte každý den při sáhnutí na ovladač jistotu, že jste si vybrali to nejlepší.

Buďte první, buďte PRIME

PRIME nemá k sobě konkurenci, a klasická stylistická linie je příslibem toho, co je skryto v inteligentně navržených útrobách vrat.
Buďte první, buďte PRIME. Seznamte se s výjimečnými přednostmi unikátních vrat PRIME!

Originální panel INNOVO SKUTEČNOST

Při navrhování unikátního řešení PRIME jsme sáhli až na základ konstrukce segmentových vrat. Cílem bylo dosáhnout co nejlepší parametry izolování, získat neobvyklý estetický dojem uvnitř garáže a zajistit výjimečné bezpečí při užívání vrat.

Takto vznikl v celosvětovém měřítku unikátní panel INNOVO. Jeho uzavřená konstrukce, 5-vrstvé ohnutí plechu v místě upevnění závěsů, zajišťují pevnou konstrukci a výplň teplou pěnou o síle 60 mm a speciální systémy těsnění a clon se projevují ve skvělých parametrech tepelné izolace vrat.
Tímto způsobem navržená konstrukce panelu umožnila postavit perfektní plášť a učinit tak ze vrat PRIME technologický a inovativní průlom.