Energetická úspora

Energetická úspora

Za účelem zajištění komfortních tepelných podmínek a současně snížení výdajů na vytápění vyrábíme okna vysoce energeticky úsporné, s dokonalou hladinou tepelné izolace.

Již v brzké budoucnosti bude velkou výzvou pro stavitelství zajištění maximální energetické efektivity. Ohromný potenciál úspory tepelné energie je v rodinných stavbách, které vyžadují zateplení.
Společnosti PAGEN sp. z o.o. ve spolupráci se známými výrobci okenních profilu Schüco a SALAMANDER WINDOW & DOOR SYSTEMS zavádí na trh čím dál novější produkty splňující přísné kritéria v koeficientech tepelné propustnosti oken PVC.

Použití širších profilů 6-ti anebo 7-mi komorových s izolačním trojsklem Ug= 0,5 W/m 2 K, spolu s dodatečným třetím těsněním k vylepšení termické izolace je dnes běžnou záležitostí. Díky tomu správně izolovaný povrch budovy má vliv na rozhodně nižší spotřebu energie.

Bezpečí

Bezpečí

Okna PAGEN jsou vybavené novodobým kováním activPilot Concept. Toto řešení spojuje funkcionalitu, bezpečí a pohodlné použití. Novodobý design způsobil, že toto kování se vyznamenává také z estetického hlediska a dává inovační vzhled. activPilot Concept je možno použít do všech naších okenních systémů.

Inovační zamykací systém založen na osmiúhlých kolících ve tvaru hříbku umožňuje jednoduchou změnu standardu odolností okna proti vloupání. V případě potřeby je možno zvýšit standard odolnosti proti vloupání do třídy RC1 nebo RC2 výměnou rámových háků, což zvyšuje odolnost okna proti vloupání.

Estetika

Estetika

Spojili jsme dokonalé užitečné vlastnosti s nejvyšší estetikou zpracování výrobků. V nabídce máme široký rozsah modelových doplňků interiérových úprav.

Zcela nový způsob nanášení barevných ploch na plastový profil ve spolupráci s Schüco, předním výrobcem automobilových laků. Výsledkem těchto prací jsou neobvyklé metalické barvy šetrné k životnímu prostředí a ochraňující proces přírodních zdrojů. Efekt „metalic“ na profilech PVC – je kombinace velmi zajímavého povrchu a možnosti výhodného zpracovaní plastů. Schüco AutomotiveFinish otevírá nové, nevšední možnosti navrhování stavebních objektů zároveň z exteriéru i interiéru.

Vysoce kvalitní povrch je beze sporu charakteristický nejvyšší trvanlivostí barev a odolností vůči vlivům atmosférických podmínek. Splňuje vysoké technologické normy. Asortiment s různou mírou lesku a textury obsahuje 9 barev pro vnitřní i vnější použití. Dodatečně v kolekci Innendesign-Collection jsou nabízené 2 barvy zpracované speciálně s myšlenkou pro vnitřní využití.

Záruka

Záruka

Dlouholeté zkušenosti ve výrobě oken nám umožňují nabízet výrobky vysoké kvality, s dlouhou záruční dobou.

Dlouholeté zkušenosti ve výrobě oken a také neustále investice v novodobým strojním parku nám umožňují udržet kvalitu naších výrobků na nejvyšší úrovni. Jsme přesvědčení o vysoké kvalitě výrobků, proto nabízíme 5 letou záruku na okna PVC. Podrobné podmínky záruky ke stažení v záložce „Stahování“ – „Záruční list“

Za účelem zadaní garančních oprav je třeba dodat vyplněný reklamační formulář spolu s dokladem o koupí do prodejních bodů, nebo odeslat zprávou e-mail na serwis@pagen.pl
Takto vyplněný formulář je možno kdykoliv vytisknout a zjednodušuje práci oběma stranám.
Prosíme o pochopení, že reklamaci vezmeme v úvahu pouze na základě doručení kompletních údajů označených ve formuláři, spolu s dokladem o koupí. Na případné otázky Vám odpovíme na nejbližším firemním showroom PAGEN.