Kariera
Logo UE

HST evolutionDrive

Zdvižně posuvné terasové dveře HST evolutionDrive z PVC tvoří funkční a pohodlnou konstrukci pro nejnáročnější zákazníky, kteří vyžadují moderní, elegantní a velmi funkční řešení. Velká plocha skel umožňuje výrazně osvětlit plochu interiéru. Díky moderní stavbě posuvných dveří HST a patřičnému rozdělení lze realizovat konstrukce dosahující až 6 mb v jednom rámu. Otočení klikou vyvolá nadzvednutí posuvného křídla a umožní pohodlný posuv v jedné ose.

Použití nízkého prahu zasazeného v podlahové plošině zajišťuje velmi plynulé propojení s terasou a zahradou. Tento nízký práh nepředstavuje žádnou bariéru ani pro tělesně postižené osoby (podle normy dIN 18025). Použití speciálního kování pro HST, u nichž je pojízdná souprava vybavena kolečky pohybujícími se po hliníkovém vedení, usnadňuje posuv obrovských křídel bez větší námahy.

Charakteristika terasových dveří HST evolutionDrive

  • Systém SALAMANDER HST evolutionDrive se stavební hloubkou rámu 194 mm a hloubkou křídla 82 mm umožňuje stavbu dveří do výšky 2,5 m a šířky až 6 m,
  • Možnost zasklení soustavami o tloušťce od 24 mm do 52 mm a součinitelem prostupu Ug = 0,5 W/m2K, Ud= 0,72W/m2K
  • Kování HAUTAU – ATRIUM HS zajišťuje pohodlnou a snadnou obsluhu křídel až do hmotnosti 400 kg a je vybaveno mikroventilací ovládanou klikou

Elastický systém zdvižně posuvný pro individuální požadavky.

Kování zvedá a přesouvá se stejnou přesností lehké prvky s úzkými profily jako prvky XXL do 300 kg hmotnosti a tandemová provedení dokonce i 400 kg hmotnosti. Díky rozdílným detailům vybavení zdvižně posuvné kování je možno přizpůsobit ke každému požadavku. Prah HAUTAU ATRIUM HS ThermoTop® umožňuje bezbariérový průchod díky decentní kolejnicí. Zabezpečení proti podzvednutí ATRIUM HS safe zajišťuje větší bezpečí a ochranu proti vloupání. Díky funkcí ATRIUM comfort se velmi přesně a jemně ovládá těžší prvky. Pohodlnost použití lze vycítit ihned. Technologie kování, která díky termoizolačním vlastnostem prahu splňuje požadavky moderní energetické účinnosti.

Využití v oknech a dveřích přesuvných lehkých i velkých do XXL ze dřeva, plastu i hliníkových konstrukcí – řešení pro různé velikostí a hmotností prvků.

Hmotnost křídla max do 400 kg.
Výška křídla max. do 3300 mm
Šířka křídla max. do 3235 mm

Bezbariérový průchod
Dodatečná výbava pro pohodlí
nárazový tlumič HS
systém zavíraní okna

Standardní barvy
Krémová Krémová
Metbrush Alu Metbrush Alu
Světle šedá Světle šedá
Akátově šedá Akátově šedá
Šedá Šedá
Šedě béžová Šedě béžová
Birke rose Birke rose
Oregon Oregon
Douglasie Douglasie
Cheyenne Cheyenne
Nebraska Nebraska
Meranti Meranti
Mahagon Mahagon
Tiama Tiama
Bahenní dub Bahenní dub
Tmavě hnědá Tmavě hnědá
Mechově zelená Mechově zelená
Tmavě zelená Tmavě zelená
Tmavě červená Tmavě červená
Bazaltově šedá hladká Bazaltově šedá hladká
Antracit Metbrush Antracit Metbrush
Šedý kvarcit Šedý kvarcit
Polareiche Polareiche
Vintage Oak Vintage Oak
Ořech Ořech
Zlatý dub Zlatý dub

Společnost Pagen využívá k zasklení jen nízkoemisní izolační skla se širokým estetickým i funkčním výběrem, které nám dodává firma Effect-Glass. Zasklení použité v oknech PAGEN jsou novodobým a také pokročilým výrobkem z technologického hlediska. Jsou charakteristické dvoustupňovým těsněním mezí distančním rámečkem a dvěma nebo třemi skly, co konec konců zvyšuje užitkovou trvanlivost výrobku. Izolační zasklení je vytvářeno na plně automatických specialistických výrobních linkách využívajících nejkvalitnější strojní i výrobní komponenty. Přísná kontrola na každé etapě výroby zaručuje vysokou kvalitu konečného výrobků. Izolační skla mohou zahrnovat libovolné konfigurace skel z širokého výběru značky Effect-Glass pro zajištění: tepelné izolace, požární ochrany, bezpečnosti, získávání sluneční energie a opačně – ochrany před sluncem a hlukem.

Ciepłochronne Tepelně ochranné
Laminowane Laminované
Dźwiękochłonne Zvukotěsné
Przeciwsłoneczne Protisluneční
Dekoracyjne Dekorační
Ognioodporne Protipožární
Master Carre Master Carre
Master Point Master Point
Master Ray Master Ray
Master Ligne Master Ligne
Float Float
Crepi Crepi
Arctic Blue Arctic Blue
Atlantic Atlantic
Stopsol šedá Stopsol šedá
Stopsol zelená Stopsol zelená
Chinchila hnědá Chinchila hnědá
Planibel šedá Planibel šedá
Planibel zelená Planibel zelená
Chinchilla bílá Chinchilla bílá
Stopsol tmavě modrá Stopsol tmavě modrá
Stopsol hnědá Stopsol hnědá
Stopsol hnědá Stopsol hnědá
Niagara bílá Niagara bílá
Benátské zrcadlo Benátské zrcadlo
Master Lens Master Lens
Kůra čirá Kůra čirá
Kůra hnědá Kůra hnědá
Kůra bílá Kůra bílá
Kathedral Kathedral
Delta pískovaná Delta pískovaná
Matelux Matelux
Antelio stříbrná Antelio stříbrná
Alt Deutsch Alt Deutsch

Aplikacja WINKHAUS

Pobierz aplikację

  • AppStore
  • GooglePlay

Aplikacja Winkhaus przybliża nowy sposób energooszczędnego bezpiecznego wietrzenia, stworzony przez konstruktorów tej firmy. Zawiera symulację wymiany powietrza dla okna uchylonego oraz nowego sposobu wietrzenia, opartą na wynikach badań laboratoryjnych. Posiadaczom okien z nową funkcją energooszczędnego bezpiecznego wietrzenia umożliwia wyliczenie czasu koniecznego do prawidłowego wywietrzenia pomieszczeń, a także powiadamia, że czas wietrzenia się skończył.