Kariera
Logo UE

HST ThermoSlide

EXCELENTNÍ TEPELNÁ IZOLACE A KOMFORT

Plastové posuvné dveře značky Schüco s tepelně odděleným prahovým profilem se vyznačují skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi. Vyberte si i Vy vhodnou variantu, která pasuje k daným stavebním podmínkám. Vaše individuální požadavky jsou přitom samozřejmě vždy na prvním místě.

  • Úzké pohledové šířky
  • Zvýšená ochrana proti vniknutí
  • Řada možností individuálního vzhledu

Schüco ThermoSlide

Plastové posuvné dveře se zdvihem Schüco ThermoSlide jsou zárukou prosvětlených prostorů, pěkného výhledu a individuálního vzhledu. Jejich konstrukce umožňuje vytvářet nové, velkorysé prostorové koncepty s lepší kvalitou bydlení.

Úspora energií neznamená jen přínos v oblasti ochrany klimatu, ale také finanční úsporu – a to je s ohledem na prudce rostoucí ceny energií v zájmu každého stavebníka. Díky​ promyšleným​ vícekomorovým​ plastovým​ profilům,​ stavební​ hloubce​ 82​ mm​ a​ kvalitnímu trojsklu​ dosahuje​ Schüco​ ThermoSlide​ vynikajících​ tepelně-izolačních​ hodnot​ na​ úrovni​ pasivního​ domu (Uw ≤ 0,8 W/(m²K)). To znamená vysoký komfort bydlení s příjemným, konstantním pokojovým klimatem a dodatečnou úsporu drahocenných energií a vysokých nákladů.

  • Maximální odolnost proti vniknutí
  • Maximální vzduchotěsnost a vodotěsnost, optimální zvuková izolace
  • Široká nabídka jednobarevných odstínů a imitací dřeva

Elastický systém zdvižně posuvný pro individuální požadavky.

Kování zvedá a přesouvá se stejnou přesností lehké prvky s úzkými profily jako prvky XXL do 300 kg hmotnosti a tandemová provedení dokonce i 400 kg hmotnosti. Díky rozdílným detailům vybavení zdvižně posuvné kování je možno přizpůsobit ke každému požadavku. Prah HAUTAU ATRIUM HS ThermoTop® umožňuje bezbariérový průchod díky decentní kolejnicí. Zabezpečení proti podzvednutí ATRIUM HS safe zajišťuje větší bezpečí a ochranu proti vloupání. Díky funkcí ATRIUM comfort se velmi přesně a jemně ovládá těžší prvky. Pohodlnost použití lze vycítit ihned. Technologie kování, která díky termoizolačním vlastnostem prahu splňuje požadavky moderní energetické účinnosti.

Využití v oknech a dveřích přesuvných lehkých i velkých do XXL ze dřeva, plastu i hliníkových konstrukcí – řešení pro různé velikostí a hmotností prvků.

Hmotnost křídla max do 400 kg.
Výška křídla max. do 3300 mm
Šířka křídla max. do 3235 mm

Bezbariérový průchod
Dodatečná výbava pro pohodlí
nárazový tlumič HS
systém zavíraní okna

Klamki - ASG

Standardní barvy
Oregon Oregon
Antracit hladký 88 Antracit hladký 88
Antická bílá 39* Antická bílá 39*
Krémová 59* Krémová 59*
Lichtgrau RAL 7035 Lichtgrau RAL 7035
Hlíníkové kartáčované Hlíníkové kartáčované
Stříbrošedá RAL 7001 Stříbrošedá RAL 7001
Achatgrau hladká RAL 7038 Achatgrau hladká RAL 7038
Winchester* Winchester*
Douglasie Douglasie
Zlatý dub* Zlatý dub*
Siena Rosso Siena Rosso
Siena Noce Siena Noce
Ořech* Ořech*
Mahagon* Mahagon*
Dub tmavý* Dub tmavý*
Quarzgrau RAL 7039 Quarzgrau RAL 7039
Tannengrün RAL 6009 Tannengrün RAL 6009
Bazáltově šedá RAL 7012 Bazáltově šedá RAL 7012
Bazáltově šedá hladká RAL 7012 Bazáltově šedá hladká RAL 7012
Antracit struktura 7016 Antracit struktura 7016
Tmavě hnědá* Tmavě hnědá*
Černo-šedá hladká RAL 7021 Černo-šedá hladká RAL 7021
White Line White Line
SAF-RAL 9006 SAF-RAL 9006
SAF-RAL 9007 SAF-RAL 9007
Cream Line Cream Line
SAF-DB 703 mat SAF-DB 703 mat
SAF-RAL 750-M SAF-RAL 750-M
SAF-RAL 630-M SAF-RAL 630-M
Copper Effest Copper Effest
SAF-RAL 350-M SAF-RAL 350-M
SAF-RAL 450-M SAF-RAL 450-M
SAF-RAL 140-M SAF-RAL 140-M

Společnost Pagen využívá k zasklení jen nízkoemisní izolační skla se širokým estetickým i funkčním výběrem, které nám dodává firma Effect-Glass. Zasklení použité v oknech PAGEN jsou novodobým a také pokročilým výrobkem z technologického hlediska. Jsou charakteristické dvoustupňovým těsněním mezí distančním rámečkem a dvěma nebo třemi skly, co konec konců zvyšuje užitkovou trvanlivost výrobku. Izolační zasklení je vytvářeno na plně automatických specialistických výrobních linkách využívajících nejkvalitnější strojní i výrobní komponenty. Přísná kontrola na každé etapě výroby zaručuje vysokou kvalitu konečného výrobků. Izolační skla mohou zahrnovat libovolné konfigurace skel z širokého výběru značky Effect-Glass pro zajištění: tepelné izolace, požární ochrany, bezpečnosti, získávání sluneční energie a opačně – ochrany před sluncem a hlukem.

Ciepłochronne Tepelně ochranné
Laminowane Laminované
Dźwiękochłonne Zvukotěsné
Przeciwsłoneczne Protisluneční
Dekoracyjne Dekorační
Ognioodporne Protipožární

Aplikacja WINKHAUS

Pobierz aplikację

  • AppStore
  • GooglePlay

Aplikacja Winkhaus przybliża nowy sposób energooszczędnego bezpiecznego wietrzenia, stworzony przez konstruktorów tej firmy. Zawiera symulację wymiany powietrza dla okna uchylonego oraz nowego sposobu wietrzenia, opartą na wynikach badań laboratoryjnych. Posiadaczom okien z nową funkcją energooszczędnego bezpiecznego wietrzenia umożliwia wyliczenie czasu koniecznego do prawidłowego wywietrzenia pomieszczeń, a także powiadamia, że czas wietrzenia się skończył.