ALU Premium Line

Dekorativní výplně vysoké kvality překrývají celý rám křídla – zároveň po vnitřní a vnější straně dveří. Díky tomu vzniká oboustranně hladká plocha poskytující elegantní vzhled a dokonalý plášť připevněný na konstrukci křídel schovaných uvnitř. Viditelný zůstává pouze dveřní rám (zárubeň), se kterým křídlo perfektně lícuje. Celé dveře tak působí velmi elegantně jako jednolitý a kompaktní celek. Jsou zkonstruované na systému Ponzio PE 78N.

Standardní vybavení:

  • Oboustranně překrývající výplň s možností dekorativních povrchových úprav pouze z vnější strany
  • Madlo (P-1A HA215-620mm, P-2A HA591-1480mm)
  • Kování WINKHAUS AV3 anebo GU automat
  • Dekorativní 3 sklo matné
  • Klika/klika v ceně
  • Moderní 3-válečkové panty

Typický rozměr dveří:

  • Šířka 950-1150mm
  • Výška 2050-2150mm

Vícebodový zámek autoLock AV3 s automatickým zamykáním

Nový automatický, samozamykací vícebodový zámek autoLock AV3 je v rámové části vybaven tzv. centrálním magnetickým spínačem, který automaticky ovládá masivní hákové závory. Ty jsou zdvojené a skládají se z vlastního masivního hákového prvku zajišťujícího vysokou úroveň bezpečnosti a dále jsou vybaveny prvkem dotěsnění, který zajišťuje přítlak a těsnost. Zámek může být dodatečně vybaven inovativní funkcí přepínání denního režimu jedním pohybem. Volitelně nabízíme i zámek s otevíráním pomocí eletromotoru.

Rychlý, bezpečný a tichý

Zámek Winkhaus autoLock AV3 je samozamykacím zámkem s funkcí automatického zamykání a charakteristickými zdvojenými masivními hákovými závorami, integrujícími nezávisle pracující masivní hákovou závoru a nový prvek dotěsnění. Tento nový prvek zajišťuje optimální přítlak křídla k rámu v každé situaci.

Obě hákové závory se ve chvíli zavření dveří zasunou pomocí centrálního magnetického spínače umístěného na rámu. Takto zajištěné dveře plní dostatečnou ochrannou funkci a nevyžadují dodatečné uzamčení ve středové části zámku.

Dveře vybavené automatickým, samozamykacím zámkem autoLock lze otevřít pomocí klíče (cylindrické vložky) nebo pomocí kliky. Zámek je určený pro plastové, dřevěné i hliníkové dveře.

Centrální magnetický spínač

Magnetický spínač v rámové části zámku zajišťuje, aby se masivní hákové závory zasunovaly do protiplechů ve správném okamžiku, tedy ve chvíli, kdy se již křídlo nachází v rámu. Tato funkce zabraňuje poškrábání nebo poškození rámu, ke kterým by mohlo dojít, pokud by se uzavírací body vysouvaly příliš brzy. Další neopominutelnou výhodou tohoto řešení je snížení hlučnosti zámkového mechanismu. Centrální magnetický spínač na rámu spolupracuje se speciálním čepem na křídle, který zajišťuje správnou funkčnost mechanismu bez ohledu na velikost vůle v drážce.

Uzavírací body a dotěsňovací prvky

Prvky dotěsnění AV3, jejichž funkce je na masivních hákových závorách nezávislá, zajišťují optimální přítlak křídla k rámu. Starají se o to, aby těsnění bylo odpovídajícím způsobem stlačené a dveře zavřené. Proti tomu masivní hákové závory se zasunují do protiplechů proto, aby garantovaly adekvátní spojení křídla s rámem, odolné proti pokusům o vloupání.

Závory jsou v zámku AV3 po zasunutí do protiplechů automaticky zabezpečeny proti pokusům o zpětné zasunutí. Díky tomu tento vícebodový zámek poskytuje vysokou úroveň bezpečnosti ještě před uzamčením ve středové části (středová závora je ovládána pomocí cylindrické vložky).

Klamki - kolorystyka

Standardní barvy
RAL7016 RAL7016

Společnost Pagen využívá k zasklení jen nízkoemisní izolační skla se širokým estetickým i funkčním výběrem, které nám dodává firma Effect-Glass. Zasklení použité v oknech PAGEN jsou novodobým a také pokročilým výrobkem z technologického hlediska. Jsou charakteristické dvoustupňovým těsněním mezí distančním rámečkem a dvěma nebo třemi skly, co konec konců zvyšuje užitkovou trvanlivost výrobku. Izolační zasklení je vytvářeno na plně automatických specialistických výrobních linkách využívajících nejkvalitnější strojní i výrobní komponenty. Přísná kontrola na každé etapě výroby zaručuje vysokou kvalitu konečného výrobků. Izolační skla mohou zahrnovat libovolné konfigurace skel z širokého výběru značky Effect-Glass pro zajištění: tepelné izolace, požární ochrany, bezpečnosti, získávání sluneční energie a opačně – ochrany před sluncem a hlukem.

Ciepłochronne Tepelně ochranné
Laminowane Laminované
Dźwiękochłonne Zvukotěsné
Przeciwsłoneczne Protisluneční
Dekoracyjne Dekorační
Ognioodporne Protipožární
Float Float
Crepi Crepi
Chinchilla bílá Chinchilla bílá
Stopsol hnědá Stopsol hnědá
Benátské zrcadlo Benátské zrcadlo