Opoterm

Systém nástavbových rolet je nabídka firmy Aluprof určená pro ty, kteří očekávají funkční řešení. Rolety SKT OPOTERM mohou být použity jak v nově stavěných objektech, tak i při modernizaci již stávajících při výměně oken. Systém nástavbových rolet se vyznačuje osazením roletové schránky přímo na okenní rám pomocí vhodného adaptačního profilu. Tyto profily spolupracují s většinou profilů okenních nebo dveřních systémů vyrobených ze dřeva, hliníku nebo PVC. Tyto schránky jsou vyrobeny z PVC prvků dobré kvality a jejich vnitřek byl dodatečně zateplen a zvyšuje tak tepelnou izolaci.

Systém nástavbových rolet SKT Opoterm firmy Aluprof získal certifikát renomovaného zkušebního ústavu IFT Rosenheim v rozsahu tepelného prostupu. Zkoušky pro schránky byly provedeny s použitím zateplovacího materiálu EPS (Neopor) podle aktuálně platných norem a výpočetních metod. Bylo dosaženo velmi dobrých parametrů, např. schránka SKT 230/170 s integrovanou moskytiérou získala součinitel Usb =0,73 W/(m˛K), což je důležité pro zachování rychlé síly navíjení systému a umožňuje tak zakrýt větší zasklení. Systém je dostupný také ve variantě s úzkými vodícími lištami vyrobenými z extrudovaného hliníku pro profily maxi a mini, které umožňují dodatečné zateplení rámu, což minimalizuje tepelné ztráty.

Systém nástavbových rolet SKT Opoterm může být na přání klientů vybaven sítí proti hmyzu zabudovanou v roletové kazetě (MOSKITO). Integrovaný systém zajišťuje nezávislou práci rolety a sítí proti hmyzu.

Pro uživatele, kteří chtějí považovat roletu za dekorační prvek, existuje možnost nezabudování schránky z venku a, díky použití čela schránky vyrobeného z extrudovaného hliníku, přizpůsobení viditelných prvků barvě okenního rámu.

V případě budov s velmi tenkými stěnami, kde není možné zabudování z vnitřní strany, lze použít variantu s tzv. zaobleným bočním profilem. Je to velmi estetické řešení, které určitě splyne s každým interiérem. S tímto řešením se lze často setkat na francouzském trhu.

V systému SKT OPOTERM lze použít roletové lamely s polyuretanovou pěnou a PVC.

Návod pro výrobu systému SKT Opoterm

ALTUS 40 RTS

Trubkový pohon s vestavěným přijímačem RTS pro všestranné použití. Pro hřídele Ø 40 mm.

Pohon s vestavěným přijímačem dálkového ovládíní
Víceúčelový pohon s rozmanitým použitím (látkové rolety, markýzy, screeny, vertikální clony apod.)
Možnost uložení a snadného vyvolání preferované polohy clony tlačítkem „my

OXIMO WT

Při nárazu na překážku při pohybu ve směru dolů se pohon zastaví a reverzuje.
Při zablokování rolety ve směru nahoru se pohon zastaví a vypne.
Dostupný také ve verzi s vestavěným přijímačem dálkového ovládání RTS nebo io-homecontrol®.

Chronis Smart RTS

Spínací hodiny Chronis Smart RTS vyhoví ve většině běžných požadavků na centrální automatické časové řízení clon (rolet, žaluzií atd.). Časová automatika zajistí, že clony se budou nastavovat automaticky podle Vašich požadavků. Bezdrátový přenos povelů a bateriové napájení – žádné kabely.

Aplikacja WINKHAUS

Pobierz aplikację

  • AppStore
  • GooglePlay

Aplikacja Winkhaus przybliża nowy sposób energooszczędnego bezpiecznego wietrzenia, stworzony przez konstruktorów tej firmy. Zawiera symulację wymiany powietrza dla okna uchylonego oraz nowego sposobu wietrzenia, opartą na wynikach badań laboratoryjnych. Posiadaczom okien z nową funkcją energooszczędnego bezpiecznego wietrzenia umożliwia wyliczenie czasu koniecznego do prawidłowego wywietrzenia pomieszczeń, a także powiadamia, że czas wietrzenia się skończył.