SK system

Adaptační systémy

Rolety v adaptačních systémech SK, SKE a SKP jsou určeny pro použití především ve stávajících budovách. Předností těchto výrobků je nepochybně absence zasahování do stávajícího stavu budovy, protože nevyžadují speciální přípravu pro montáž a netvoří s oknem integrovaný celek. Díky tomu se můžete kdykoli rozhodnout pro montáž rolet v adaptačním systému. Tato řešení lze montovat na okna (do výklenků) nebo přímo na stěnu. V prvním případě se doporučují systémy polooválných roletových schránek SKP, které tvoří dokonalé spojení s fasádou nebo systémy SK a SKE (verze s extrudovanou roletovou schránkou), kde je schránka seříznuta pod úhlem 45°.
Pancíř rolety nejčastěji tvoří roletové lamely vyrobené z vysoce kvalitního hliníkového plechu, vyplněné polyuretanovou pěnou, pokryté speciálním povlakem v technologii PU/PA. To znamená, že se vyznačují zvýšenou odolností vůči otěru a působení atmosférických vlivů. Jsou nabízeny také roletové lamely vyznačující se vyšší tuhostí a stabilitou vyrobené z extrudovaného hliníku a taký roletové lamely z umělé hmoty. Systémy adaptačních rolet umožňují integraci se sítí proti hmyzu. Takové komplexní řešení zaručuje účinnou ochranu proti hmyzu v létě a zároveň ochranu interiéru proti tepelným ztrátám v zimě.

ALTUS 40 RTS

Trubkový pohon s vestavěným přijímačem RTS pro všestranné použití. Pro hřídele Ø 40 mm.

Pohon s vestavěným přijímačem dálkového ovládíní
Víceúčelový pohon s rozmanitým použitím (látkové rolety, markýzy, screeny, vertikální clony apod.)
Možnost uložení a snadného vyvolání preferované polohy clony tlačítkem „my

OXIMO WT

Při nárazu na překážku při pohybu ve směru dolů se pohon zastaví a reverzuje.
Při zablokování rolety ve směru nahoru se pohon zastaví a vypne.
Dostupný také ve verzi s vestavěným přijímačem dálkového ovládání RTS nebo io-homecontrol®.

Chronis Smart RTS

Spínací hodiny Chronis Smart RTS vyhoví ve většině běžných požadavků na centrální automatické časové řízení clon (rolet, žaluzií atd.). Časová automatika zajistí, že clony se budou nastavovat automaticky podle Vašich požadavků. Bezdrátový přenos povelů a bateriové napájení – žádné kabely.

Aplikacja WINKHAUS

Pobierz aplikację

  • AppStore
  • GooglePlay

Aplikacja Winkhaus przybliża nowy sposób energooszczędnego bezpiecznego wietrzenia, stworzony przez konstruktorów tej firmy. Zawiera symulację wymiany powietrza dla okna uchylonego oraz nowego sposobu wietrzenia, opartą na wynikach badań laboratoryjnych. Posiadaczom okien z nową funkcją energooszczędnego bezpiecznego wietrzenia umożliwia wyliczenie czasu koniecznego do prawidłowego wywietrzenia pomieszczeń, a także powiadamia, że czas wietrzenia się skończył.