Pagen

Společnost

Firma byla založena v roce 1998 jako výrobní závod oken PVC. Zakladateli jsou pánové Dominik Chamioło a Mirosław Nowak, pod jejichž vedením funguje firma dodnes. Od samého začátku firma vyrábí okna a dveře PVC na profilech skupiny Schüco a SALAMANDER, kování dodává firma Winkhaus a nízko emisní izolační skla dodává firma Effect-Glass a.s. Firma se neustále rozšiřuje, chce splnit očekávání moderního zákazníka, proto v roce 2015 byla uvedena do provozu úplně nová moderní výrobní hala.

Obsahuje novodobou okenní výrobní linku s nejmodernějším strojním parkem. Spojení dlouholetých zkušeností, ověřené kvality dodávaných surovin a kompetentních zaměstnanců zaručuje dodávku oken nejvyšší kvality. Naše okna jsou charakteristické jedinečným vzhledem a dokonalým tepelně-izolačně-akustickým parametrem. Vyrobené okna směrují hlavně k výstavbě rodinných staveb a perfektně ladí s novodobou stavební architekturou.

Dynamický rozvoj firmy zaručuje schopnost držet se vždy o krok napřed před tím, co nabízí trh. Nejnovější okenní trendy a široký výběr produktů jsou naší předností. Po celou dobu výroby oken zavádíme novodobé specifické řešení.

Výrobna

Novodobý výrobní park na ploše 5 000m2 umožňuje vyrobit celkově 600 oken denně, které díky zkušeným a kvalifikovaným pracovníkům jsou vždy doručené včas našemu odběrateli.

Strojní park

Splnili jsme požadavky naších zákazníků. Náš výrobek je novodobý a trvalý. Neustále modernizujeme naše výrobní linky. Současně máme nejvyspělejší plně automatický stojní park. Frézovací stroje, stroje cnc, svářecí stroje, pily, a také stroj pro kašírovaní, které nám umožňují udržet plnou kontrolu kvality obráběných produktů

Kontrola kvality

Společnost Pagen má implementován systém řízení kvality zároveň ve výrobním procesu, ale také v řízení celé firmy. Výrobky Pagen mají normu CE umožňující prodej ve všech zemích Evropské Unie. Atestace a autorizační protokoly dodavatelů jsou důkazem splnění přísných bezpečnostních požadavků.

Certifikáty

Společnost PAGEN má zaveden systém řízení kvality ve výrobním procesu a vedení firmy. Výrobky PAGEN drží certifikaci CE, umožňující prodej ve všech zemích EU, a jsou podrobeny důkladným výzkumům vedeným nezávislými institucemi. Povolení a autorizace od dodavatelů komponent jsou důkazem splnění přísných bezpečnostních požadavků.

Kvalifikovaný personál

Zkušený tým zaměstnanců s dlouholetými zkušenostmi zajistí poradenství zároveň v technických záležitostech, jak i v nacenění výrobků, a pravidelné školení zaručují vysokou úroveň kompetencí.

Prodejní showroomy

Naše výrobky lze prohlédnout v 20 prodejních showroom PAGEN, a také v partnerských prodejnách po celém Polsku. Naši prodejci jsou profesionálové. Vždy slouží odborným poradenstvím, co garantuje, že zakoupená okna splní a také přesáhnou očekávání uživatelů a investorů.

Montáž

Kvalifikované, a především zkušené montážní čety Vám zaručí odbornou montáž v souladu s montážním uměním a dle převažujících trendů ve stavitelství.

Certifikáty

PAGEN Sp. z o.o

Anita Kaperek
česká republika
anita@pagen.pl

tel: +48 691 311 001